Kontaktní informace

Ekotempo spol. s r.o.

Sekretariát
  • Mikulášská 2184/46
  • 794 01 Krnov
  • Česká republika
  • Tel.: +420 554 612 780
  • Fax: +420 554 612 781
  • E-mail: obchodni@ekotempo.cz

Jednatelé

Ing. Radan Čtvrtníček (ředitel firmy)

Ing. Josef Klváček (jednatel)

JUDr. Eva Stejskalová (jednatel)



Stavební výroba

Petr Gross (vedoucí stavební výroby)
  • Tel.: +420 602 793 900
  • E-mail: p.gross@ekotempo.cz
Michal Juřica (realizace staveb)
  • Tel.: +420 724 526 720
  • E-mail: m.jurica@ekotempo.cz
Marcela Džuberová (příprava stavby, fakturace)
  • Tel.: +420 602 707 064
  • Tel.: +420 552 302 267
  • E-mail: m.dzuberova@ekotempo.cz

Projekce a inženýring

Ing. Grigorios Akritidis (projekční činnost, realizace staveb)
  • Tel.: +420 602 632 771
  • E-mail: akritidis@ekotempo.cz
Ing. Pavel Burda (inženýring)
  • Tel.: +420 606 710 046
  • Tel.: +420 552 302 261
  • E-mail: p.burda@ekotempo.cz

Doprava a mechanizace

Jiří Wilczek (vedoucí dopravy a mechanizace)
  • Tel.: +420 602 539 348
  • Tel.: +420 552 302 266
  • E-mail: j.wilczek@ekotempo.cz

Ekonomické oddělení

Kamila Olchawská (hlavní účetní, personalistika)
  • Tel.: +420 552 302 262
  • E-mail: olchawska@ekotempo.cz

Hliníkové konstrukce
Město Albrechtice

  • Hašlerova 227/26
  • 793 95 Město Albrechtice

Výroba hliníkových konstrukcí

Marek Biskup (vedoucí výroby Al konstrukcí)
  • Tel.: +420 602 513 717
  • Tel.: +420 552 302 275
  • E-mail: m.biskup@ekotempo.cz
David Vysekal
  • Tel.: +420 728 853 444
  • Tel.: +420 552 302 277
  • E-mail: d.vysekal@ekotempo.cz
příjem zakázek
  • E-mail: hlinik@ekotempo.cz
  • Fax: +420 552 302 274

Copyright © Ekotempo 2009 – , všechna práva vyhrazena | Designed by LDz&Template