Stavební firma EKOTEMPO

Představujeme Vám firmu Ekotempo spol. s r. o. se sídlem v Krnově, která byla založena v roce 1991. V průběhu let se firma vyprofilovala ve společnost se zkušeným realizačním a přípravným týmem s širokou realizační působností.

číst více »

Kde nás najdete

Sídlo firmy Ekotempo najdete v Krnově na ulici Mikulášská 2184/46, pobočku výroby hliníkových konstrukcí ve Městě Albrechtice na ulici Hašlerova 227/26
Další informace najdete v části kontakty.

zobrazit na mapě »

Naše reference

Rodinné a bytové domy, průmyslové stavby, logistická centra, obchodní centra, ostatní stavby, vestavby, nástavby objektů, hliníkové konstrukce, projekční činnost, ...

zobrazit reference »

Náš tým

Máme zkušený realizační a přípravný tým složeným z inženýrů, techniků a vedoucích staveb s širokou realizační působností v České republice a na Slovensku.

zobrazit tým »

O společnosti

Představujeme Vám firmu Ekotempo spol. s r.o. se sídlem v Krnově, která byla založena v roce 1991.

V průběhu let se firma vyprofilovala ve společnost se zkušeným realizačním a přípravným týmem složeným z inženýrů, techniků a vedoucích staveb s širokou realizační působností v České republice a na Slovensku.

V letech 1991 až 1995 firma realizovala převážně výstavbu a rekonstrukce bankovních ústavů (Komerční banka, Česká banka, Union banka, Česká spořitelna), od roku 1996 do současnosti hlavní činnost spočívá ve výstavbě nových rodinných domů, rekonstrukcí objektů na sociální bydlení, provádění zateplování objektů, výstavbu a rekonstrukci supermarketů, obchodních a logistických center spolu s realizací vestaveb, přestaveb prodejen (BILLA, DELVITA, PLUS DISKONT), často za plného provozu.

Pro realizaci výše uvedených staveb využíváme vlastní výrobnu hliníkových oken, dveří, prosklených hliníkových stěn.

Ve své činnosti využíváme vlastní oddělení projekce, zákazníkům nabízíme zajištění veškeré dokumentace od cenové kalkulace stavby, přípravu územního řízení, stavební povolení, dokumentaci pro kolaudaci staveb.

Prioritou jsou naše požadavky na kvalitu práce a ochranu životního prostředí. Tomu odpovídá kvalifikace, dlouholetá praxe v oboru stavebnictví a vysoce profesionální a odpovědný přístup našich zaměstnanců.

Požadavky na kvalitu práce a ochranu životního prostředí zůstávají trvale hlavním důvodem růstu objemu výroby. Proto v letech 2006–2007 společnost prošla procesem certifikace jakosti.

Přesvědčte se o našich schopnostech, jsme Vám k dispozici.

Garantujeme:
• dodržení všech požadavků na kvalitu prováděného díla,
• dodací lhůty dle uzavřené smlouvy o dílo,
• záruční lhůty na zhotovené dílo,
• použití materiálů a zařízení, jež jsou ověřeny z hlediska kvality, odpovídají platné legislativě České republiky, Evropské unie a jinými požadavky vyplývajícími z potřeb všech zainteresovaných stran.

Copyright © Ekotempo 2009 – , všechna práva vyhrazena | Designed by LDz&Template